Hakkımızda

Daniel Gianni 1989 yılından itibaren Erkek giyim sektöründe uzmanlaşmış kendi üretim tesisleri ile yılların tecrübesine dayanarak bünyesinde istihdam ettiği profesyonellerle; Takım Elbise, Damatlık, Palto, Kaban, Mont Ceket üretimi yapmaktadır.

Netfirm Textile Fabrikadan
Daniel Gianni üretim fabrikasından

Kurulduğu andan itibaren çalışmalarımızın asıl odağı olan geleneksel bireysel terzilik hizmetindeki gibi kişiye özel kaliteyi ön plana çıkarmayı hedeflemekteyiz. Bu amaçla tasarım, kalıp, farklı model ve desenlerdeki detaylarda var olan kusursuz dikiş kalitemiz ve ince hassas işçiliğimiz ile fark yaratan ürünlerimizi seri üretim tesislerimizde modern anlayışla birleştirerek iş ortaklarımıza en iyi şekilde sunmak ve dünya standartlarında hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Gururumuz ve ana sermayemiz nitelikli uzmanlarımızdır.

Daniel Gianni Müşteri Politikası

Almanya, İtalya, Rusya başta olmak üzere birçok Ülkeye düzenli olarak ihracat yapan

Netfirm Textile İstanbul Toptan Erkek Giyim
Netfirm Textile İstanbul Toptan Erkek Giyim Satış Firması

firmamız binlerce sadık müşterisiyle karşılıklı memnuniyet içerisinde çalışmaktadır.

Bizimle çalışmayı düşünen müşterileri de aynı memnuniyeti garanti etmektedir. Uluslararası arenada yaptığı işlerle kendini kanıtlamış olan firmamız gelişimini her geçen gün bir basamak yukarıya taşıyarak hedeflerine ulaşmakta ve düzenli müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Kendi marka ve modern yenilikçi ürünlerimizi toptan olarak müşterilerimize sunmaktayız. Birçok ayrıcalıklı marka için üretim yapan firmamız kalitesini iş ortaklarına sunmaktan büyük onur duymaktadır. Dünyanın birçok yerinde büyük beğeniyle kullanılan ürünlerimiz Temel Erkek Casual Giyim sınıfında yer almaktadır.

Size özel model ve tasarımlarınızı, toptan sipariş taleplerinizi ve tüm beklentilerinizi tecrübeli kadromuzla ve süreklilik anlayışımızla karşılamak temel önceliğimizdir. Sizler için sürekli olarak yaratıcı model ve son moda trendleri takip ederek özel tasarımlar yapmaktayız.

Üretimdeki uzmanlığımız ile belirli bir ürünü uzun süre hazırlanma aşamasında düzenli olarak takip etmemize izlememize ve sürekli olarak geliştirmemize olanak sağlamaktadır.

Damatlık
Damatlık

Misyonumuz

Erkek giyim sektöründe dünya standartlarının üzerinde işçilik ve kumaş kalitesinden ödün vermeden hedef kitleye ürün ve hizmetler sunmak. Kullanılan kumaşların kalitesine sıkı bağlılık, kalıp ve kesimlerin doğruluğu, kalite kontrol anlayışımızın temel hedeflerindendir. Kusursuz kalite, mükemmel uyum, geniş ürün yelpazesi, rekabetçi fiyatlar ve her sezon için yeni koleksiyonların oluşturulması  firmamızın size sunduğu ayrıcalıklardır.

Vizyonumuz

Erkek Giyim sektöründe profesyonel kadromuzla üretim ve tasarım tecrübemizle daha fazla yatırım yaparak en uygun maliyetlerle fark yaratıp paydaşlarımıza hizmetlerimizi sunmak. Geçmişten gelen tecrübe ile sürdürülebilir kalite anlayışımızı geleceğe taşımak. Hizmet ve kalitemiz üretimde doğruluk felsefesine göre şekillenmiş olup temel motivasyonumuz  bir kez sipariş veren müşterilerimizin  uzun dönem bizimle kalacağınızı bilmek ve görmektir.

Geleneksel bireysel terzilik kalitesi ile ve bireysel yaklaşımla usta ellerin sevgi ile yaptığı Stil ve Kalite firmamızı tanımlamaktadır.

Biz İstanbul’da yer alan ve her türlü toptan erkek giyim siparişlerinize cevap verecek büyük bir terzi atölyesiyiz.

Siparişleriniz soru ve önerileriniz için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.